top of page

CONFEX-PRODUCT Sp. z o.o. Sp. K. jest wiodącym producentem dodatków do kawy i herbaty

w Polsce. Działamy na rynku już od ponad 30 lat. Siedzibą firmy jest nowoczesny budynek biurowo-produkcyjny zaprojektowany specjalnie dla obecnego profilu produkcyjnego. Naszym atutem jest wysoce wyspecjalizowany park maszynowy, bliskie sąsiedztwo dużych centrów logistycznych i łatwy dojazd do obwodnicy Warszawy. 


Naszym celem jest bycie znaczącym europejskim producentem galanterii cukrowej dla detalu

i gastronomii. Osiągamy to poprzez ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego, stosowanie innowacyjnych technologii i najwyższej jakości surowców a ponadto dzięki skoncentrowaniu się na zrozumieniu potrzeb klienta i konsumenta.

 

Od wielu lat wspieramy polskie restauracje, hotele, kawiarnie, linie lotnicze oraz sieci detaliczne

zaopatrując je w dobrze znane na rynku produkty. W sprzedaży mamy szeroki asortyment produktów  z marką Cavetta takich jak cukier trzcinowy, cukier trzcinowy w kostkach regularnych i łamanych, cukier w saszetkach. Marka Consweet znana jest przede wszystkim z doskonałego słodzika w saszetkach oraz fruktozy. Natomiast marka Confex-Product to głównie produkty porcjowane dla branży HoReCa.

Tworzymy również produkty z markami wielu sieci handlowych oraz dla głównych producentów

cukru w Europie. Oferujemy profesjonalną pomoc w ramach opracowywania szaty graficznej opakowania z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb i upodobań Klienta.


Zapraszamy do współpracy.
     

CONFEX-PRODUCT

Logo Confex Product Polnischer Hersteller
bottom of page